Męskie samochody 2020

Wielu mężczyzn definiuje się za pośrednictwem posiadanego samochodu. Nic więc dziwnego, że dążą oni do zakupu jak najlepszej, najszybszej i największej maszyny. Taka kolej rzeczy ma swoje odniesienie w wielu znanych stereotypach - jeden z nich mówi wprost, że im większy samochód, tym mniejszy penis. Pojazd ma w tym wypadku rekompensować właścicielowi niewielkie umiejętności seksualne - pokazywać, że mimo wszystko jest w stanie odnieść sukces. Generalizowanie w ten sposób osób, które posiadają duże samochody jest jednak bardzo krzywdzące. Ten wyznacznik statusu społecznego się nie zmienia - jakie zatem marki wybierają najbogatsze osoby?

Samochody dla prawdziwych biznesmenów

Mężczyźni, którzy odnieśli sukces i stać ich na wiele udogodnień, z pewnością zainwestują w odpowiednio dobre marki. Spośród tych najbardziej popularnych wymienić można na przykład:

 • Aston Martin - samochód, którym poruszał się między innymi James Bond. Jest symbolem bogactwa, a także prestiżu;
 • Ferrari - niezwykle szybkie, a także bajecznie wyglądające auto, które kojarzy się z niczym innym tak, jak z luksusem;
 • Bentley - to brytyjska marka, charakteryzująca się przede wszystkim z nienagannym wyglądem, a także ogromną wydajnością. Samochody te są również używane jako limuzyny rządowe;
 • Lamborghini - bez względu na rodzaj pojazdu, każdy z nich prezentuje się bardzo charakterystycznie. Pojazdy te cechuje przede wszystkim zawrotna szybkość;
 • Hammer - w markę tę inwestują przede wszystkim pewni siebie mężczyźni, którzy nie boją się niczego - albo przynajmniej chcą sprawiać takie wrażenie.

 

Luksusowych marek jest jednak znacznie więcej. Stanowią one w wielu przypadkach wizytówkę danego mężczyzny. Pojawienie się na ulicy drogiego pojazdu - najlepiej z przyciemnianymi szybami - wywołuje bowiem zawsze ogromne zainteresowanie wśród wszystkich przechodniów. 

Najbardziej męskie samochody w 2020 roku

W przyszłym roku na rynek motoryzacyjny wkroczy wiele ciekawych pojazdów. Z uwagi na coraz lepsze generacje, a także przykładanie większej wagi do udogodnień dla kierowcy i pasażera, z pewnością będą one bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu osób.
Wyborem najlepszych premier na rynku motoryzacyjnym zajmuje się jury nagrody o nazwie Car of the Year. Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach - na przykład za najlepszy wygląd czy też najbardziej nowoczesne wyposażenie. W roku 2020 o nagrodę powalczy wiele samochodów, na przykład:

 • BMW Serii 1,
 • Ferrari F8 Tributo,
 • Mazda CX-30,
 • Nissan Juke, 
 • Range Rover Evoque,
 • Subaru Forester,
 • Toyota GR Supra.

 

Warto jednak dodać, że większość nominowanych samochodów jest już dostępna na rynku. W roku poprzednim nagrodę uzyskał Jaguar I-Pace, który jest zasilany prądem. Jak widać, nowe technologie, które są przyjazne środowisku, traktuje się w motoryzacji coraz poważniej.
Z całej listy jury wyłoni jeszcze finałową siódemkę, która stanie do boju o najwyższy tytuł. Zapewnia on każdorazowo wzmożone zainteresowanie danym pojazdem, co przekłada się automatycznie na znacznie wyższe zyski marki.

Podobne artykuły

Sporty motoryzacyjne dla prawdziwych mężczyzn.


Po co mężczyznom duże samochody? Psycholog odpowiada.


Przegląd aut sportowych dla mężczyzn.


Auto a charakter mężczyzny.


Nasi partnerzy